Dobře zpracovaný životopis je 50% vašeho úspěchu. Takový životopis Vám otevře cestu na pohovor nebo vám naopak velice rychle přibouchne dveře přímo před obličejem. Možná jste už unavení z odpovědí typu: “Děkujeme, dali jsme přednost jinému kandidátovi“. Možná hledáte chybu sami v sobě, říkáte si, že na tu práci prostě nemáte. A možná jste právě proto na špatné stopě. Nehledejte chybu v sobě, ale ve vašem životopisu.

Životopis patří do kategorie manipulačních nástrojů, kterými ovlivníte rozhodnutí personalisty. Personální ředitelka viděla řadu nekvalitní životopisů, za kterými byli ale schovaní kvalitní uchazeči. Byli odborníci ve svém oboru, měli odpovídající vzdělání a praxi, nedokázali však své zkušenosti dobře prodat. A proč by také měli? Celý život, nejdříve ve škole, později v zaměstnání, se věnovali zdokonalování vlastních znalostí a dovedností ve svém oboru. Nikdo nikdy je neučil, jak psát životopis, protože to nemělo nic společného s jejich oborem. A je to tak v pořádku, protože na druhou stranu podle Personální ředitelky existuje řada vynikajících životopisů, ze kterých srdce každého personalisty radostně zaplesá, pak ale na pohovoru přijde ledová sprcha. Životopis byl sice na jedničku, ale reálné schopnosti kandidáta jsou nulové. Je tedy možné, že zabral místo opravdovému odborníkovi, který jen nedokázal svoje schopnosti dostatečně prezentovat.

Netrapte se tím, že nevíte, jak správně a efektivně napsat váš životopis. Je to naprosto v pořádku, proč byste to měli vědět, když jste odborníci na něco úplně jiného. Soustřeďte se na to, čemu rozumíte a psaní životopisu přenechte Personální ředitelce, pro kterou je hodnocení životopisu každodenní rutinou. Dokáže vám sestavit životopis, který zaujme každého zaměstnavatele. Moc dobře ví, co personalisté chtějí v životopise vidět a co je naopak odradí. A přesně podle těchto pravidel sestaví váš nový životopis.

Personalisté chtějí dobrý životopis, bez něj se neobejdete, nedostanete šanci je přesvědčit, že jste pro ně vhodným kandidátem. Nechte Personální ředitelku, ať ho napíše za vás a zajistí vám tak volnou vstupenku na pohovor.

Můžete mít ideální vzdělání, ideální praxi, ale pokud nedostanete šanci své schopnosti obhájit přímo na pohovoru, není vám to nic platné. Nenechte se vytlačit z pohovoru jiným uchazečem, který nedosahuje vašich kvalit, jen si dokáže lépe sestavit životopis. Pokud nechcete nic ponechat náhodě, objednejte si u Personální ředitelky zhotovení vašeho životopisu a zvyšte svoje šance na úspěch.

Životopis

1000 jednorázová platba předem
  • minimálně o 50 % větší šance pozvání na pohovor
  • životopis přímo od personalisty
  • odlišíte se od dalších uchazečů

Napsání životopisu na míru personální ředitelkou

Objednat