Jak zlepšit svůj život minimálně o 30%?

Lidé se dělí na dvě skupiny. Na vítěze a poražené. Poražení si většinou myslí, že existuje osud. Podivná sudička, která jim už od kolébky předurčila mizernou školu, mizernou práci, mizerný osobní život. Vítězové vědí, že osud neexistuje. Každý z nás může být vítězem, ale má to svoje podmínky. Musíte se obklopit správnými lidmi, být ve správný čas na správném místě a nebát se tvrdé práce. Mezi poraženýma se tak často schovávají vítězové, kteří jen potřebují, aby dostali šanci. Potřebují osobu, která jim poradí. Za každou velkou osobností stála další osobnost.

Ptáte se, kde mizí vaše životopisy, které jste rozeslali desítkám firem? Máte pocit, že s vámi na pohovoru pěkně “zametli “ a netušíte, proč si vybrali někoho jiného? Opravdu si myslíte, že váš šéf smí všechno a vy máte být vděční za teplé místečko v kanceláři, mlčet a skákat, jak on píská? Nemáte na víc?

Tisíce lidí si kladou tyto a podobné otázky. A většinou na ně nachází i – pro ně – uspokojivé odpovědi.

Kde mizí životopisy? – Personalista je pravděpodobně ani pořádně nečetl.

Proč mě nevybrali na pohovoru? – Personalista dal přednost někomu, kdo byl něčí známý. Vy nejste známý nikoho.

Proč se ke mně chová šéf tak nadřazeně? – Protože je to šéf, nemá cenu nad tím přemýšlet. Jinde to nebude lepší.

To jsou odpovědi, které vás katapultují do skupiny poražených. Dokud se budete na problém dívat tímto způsobem, čeká vás skutečně mizerná škola, mizerná práce, mizerný osobní život. Tyto důležité životní aspekty spolu úzce souvisí a většinou se navzájem ovlivňují. Na každou výše uvedenou otázku, lze odpovědět další otázkou: “A nemohl jsem to udělat lépe?“

Možná vám nevěřili vaši rodiče, možná vám nevěří vaši přátelé, partner nebo šéf, možná si dokonce nevěříte ani vy sami. Je tu ale někdo, kdo vám věří a je schopen pomoci. Můžete mít svoji vlastní Personální ředitelku. Po letité praxi, kdy vyhodnotila tisíce životopisů, provedla řadu pohovorů, psychologických diagnostik, ví, že neexistuje nikdo, kdo by nemohl být minimálně o 30% úspěšnější než je doposud. Co znamená 30%? Mít o 30% vyšší plat, o 30% větší bydlení, o 30% lepší práci. To je jen minimum, které zvládne pod správným vedením každý. Když se budete snažit, můžete dosáhnout i vyšších výsledků.

Personální ředitelka za vás napíše motivační dopis a životopis, který vám otevře dveře do všech firem. Zároveň vám prostřednictvím psychologických testů pomůže pochopit vlastní já. Kdo jste, kam se ubíráte, kým byste mohli být. Doporučí vám vhodné pracovní pozice. Poradí, jak najít soulad v práci i v osobním životě. Řekne vám, proč se vám stále dokola opakují ty stejné věci, a ukáže, jak jim zabránit a nastavit svůj život minimálně o 30% výš. Pokud si personalista myslí, že je všemocný, protože zná legislativu a zákoník práce a zastrašuje zaměstnance paragrafy, pak narazí, protože vy máte svoji Personální ředitelku a ta zná všechny triky a legislativní kouzla zaměstnavatelů.

Nemusí existovat tábor vítězů a tábor poražených. Ve skutečnosti se jedná pouze o tábor těch, co pochopili a těch, co ještě tápají. Pokud, chcete zlepšit kvalitu svého života minimálně o 30 procent, pokud hledáte zastání v džungli pracovního trhu, soulad mezi pracovním a osobním životem, pak jste narazili na tu správnou osobu, vaši Personální ředitelku.