Psychologická diagnostika vám může změnit život k lepšímu. Nikdy ji nedělejte, pokud nejste 100% přesvědčení, že jste připravení na pozitivní změnu ve vašem životě. Připravení poznat lépe sami sebe, své touhy, možnosti, nevyužité schopnosti. Pokud máte pocit, že byste už lepší život, než ten který vedete nyní, nesnesli, nečtěte dál a v žádném případě tuto službu nevyužívejte.

Přemýšlíte nad sebou, hodnotíte kým jste a kým byste mohli být? Už jen to, že nad sebou dokážete takto přemýšlet, vás posouvá kupředu. Nebojte se odhalit roušku vašeho podvědomí a nahlédnout do nevyužitých kapacit vašich možností. To, co zjistíte, vám může změnit život k lepšímu.

“Nepřihlásím se na místo vedoucí, protože s tím nemám zkušenosti. Už pět let dělám asistentku. Budu si zase raději hledat práci v administrativě.“ Nebo “Vždycky jsem chtěl dělat projektového manažera, ale nemám s tím zkušenosti. Bude mi čtyřicet, nemá cenu měnit obor.“ Dobré je také: “Je mi třicet a pořád nevím, čím budu, až vyrostu.“ A nejlepší na konec: “Vystudoval jsem ekonomii. Už v průběhu studia jsem si nebyl svým výběrem oboru jistý. Ale, říkal jsem si, když už jsem začal, tak to i dokončím. Nebudu teď začínat jinde od začátku, alespoň budu mít titul. Nyní, rok po škole, jej sice mám, ale práce ekonoma mě skutečně nebaví. Jenže jiné vzdělání ani praxi nemám. Mám to překousnout a živit se tím, co jsem vystudoval? Moc mě to nebaví, ale třeba si časem zvyknu.“ Poznáváte se v jednom z tvrzení? Tak to je za pět minut dvanáct. Každý člověk má právo na změnu názoru. Názoru na výběr svého oboru nebo školy. Na druhou stranu, je pravda, že princip neomezeného množství pokusů a omylů, není zcela ideální. Proto je vhodné udělat si psychologickou diagnostiku osobnosti, kde vám Personální ředitelka poradí, jakou cestou se vydat. Pokud pochybujete nad svoji prací, je lepší udělat ostrý řez rychle než pomalu a dlouze.

Řada lidí se vymlouvá, že nechce začít od začátku. Jiní se nových začátků nebojí. Jaký je mezi těmito lidmi rozdíl? Ti, kteří se bojí, budou ještě za pět let říkat, jak jsou nespokojení a jak by si přáli něco změnit. Ti, co jsou dnes nespokojení, ale nebojí se změn, budou za pět let spokojeni. Pět let nám přijde jako dlouhá doba. Ale co je pět let v životě člověka… Představte si, že už za pět let se budete věnovat své vysněné práci. To je příjemnější představa, než že za pět let budete dělat totéž co dnes a budete si naříkat, že se nevěnujete tomu, co vás baví.

Personální ředitelka vám zhotoví detailní psychologickou diagnostiku v rozsahu tří stran A4. Dozvíte se o sobě věci, které vás posunou kupředu. Doporučí vám vhodné zaměstnání, popíše vaše kompletní dobré a špatné stránky. Pokud se nebojíte změny k lepšímu, využijte této možnosti a nechte si zhotovit psychologický profil.

Psychologická diagnostika

1000 jednorázová platba předem
  • detailní popis vaší osobnosti
  • identifikace silných stránek a prostor pro zlepšení
  • doporučení pro další osobnostní růst

Diagnostika osobnosti v rozsahu min. 1 x A4

Objednat