Už dlouhou dobu cítíte, že potřebujete změnu. Ta ale nepřichází. Rádi byste ji vyšli vstříc, jenže nevíte, kterým směrem. Tím, že čtete tyto řádku a zabrousili jste na tuto naši službu, jste udělali první krok správnou cestou.

Každý člověk se dostane do životní situace, kdy zatouží po změně, po nějakém posunu. Připadá si jako na dlouhé cestě bez cíle. Bohužel zásadní chyby v životě většinou vznikají právě v těchto okamžicích. Tento životní proces se neustále opakuje a je pořád stejný. Po určité době zjistíte, že vaše možnosti jste už vyčerpali. Příliš dobře znáte svůj domov, svou práci, své přátele a cítíte, že jste připraveni posunout se dál. Jenže většina lidí neví, kam má dál jít. Jiní zase svůj další cíl znají, ale netuší, jak ho dosáhnout. Poslední skupina lidí ví, jak svého cíle dosáhnout, ale nedaří se jim to. Tak nastává období pokusů a omylů.

Po tomto období tápaní a hledání, nastává rezignace. Potřeba vyřešit problém, posunout se dál, něco změnit, nabývá takových rozměrů, že člověk v touze tohoto docílit většinou udělá první věc, která ho napadne. První věc bohužel vždy nemusí být zároveň i ta nejrozumnější. A přesně tak se dějí osudové chyby. Dáte nerozvážně výpověď, odcestujete do zahraničí, založíte rodinu. Všechny tyto možnosti znamenají razantní změnu ve vašem životě. Touha něco změnit, posunout se dál, je člověku přirozená a je naprosto v pořádku. Problém nastává pouze v okamžiku, kdy se člověk unaví a začne dělat chyby. Vždy by se totiž mělo jednat o pozitivní změny. Když je tedy uděláte po zralém uvážení, pak pro vás mohou být skutečně novou cestou a signálem postupu. Pokud by se jednalo o změnu vynucenou silou, prostě jen ať už ta změna přijde, ať je jakákoliv, pak sebou většinou nepřináší nic dobrého. Zaměstnanec je ve své práci dlouhodobě nespokojený. Touží po změně, představuje si, jak získá jinou lepší práci, čeká na nabídku, která se neopakuje. Jenže nabídka nepřichází. Zato potřeba změny se logicky časem zvyšuje. Člověk se unaví tím věčným čekáním. Nakonec rezignuje a přijme nerozvážně první nejbližší nabídku, která ale může dokonce znamenat i krok zpět. Už to prostě chce mít za sebou. Takové rozhodnutí většinou člověka nakonec posune opačným směrem, než si původně přál.

Když člověk dlouho touží po změně, která nepřichází, je velmi těžké udržet se a nerezignovat. V takových situací nejvíce pomůže nezávislý a objektivní názor odborníka. Recept na změnu tím správným směrem je vlastně jednoduchý.
První krok je zjistit, kam chci dál jít. Druhý krok, co pro svůj nový cíl musím udělat. Třetí krok, udělat to a hlavně dotáhnout svůj cíl do konce. Teoreticky to zní jednoduše. Ale uvést tento recept v život je už těžší. Pokud si chcete ušetřit období tápaní, pokusů a omylů, pokud potřebujete odborný a objektivní názor na žádoucí změny ve vašem životě, kontaktujte Personální ředitelku. Ať už se jedná o vaši práci nebo osobní život, Personální ředitelka je tu pro vás. Pomůže vám sestavit individuální plán vašeho osobního rozvoje, charakterizuje vaše individuální možnosti a cíle, stejně jako kroky, které je pro jejich dosažení nutné podniknout. Po celou dobu bude při vás stát a pomáhat vám, dokud skutečně neprojdete cílovou rovinkou jako vítěz.

Osobnostní rozvoj

1000 hodinová sazba
  • psychologickou a osobnostní diagnostiku
  • individuální plán vašeho osobnostního rozvoje
  • individuální návrh řešení vaší současné situace

Konzultace osobnostního rozvoje od personální ředitelky

Objednat