V určité fázi podnikání, společnost nutně nepotřebuje personalistu na plný úvazek. Čím více však firma roste, tím více roste potřeba kvalitně zajistit personální agendu ve společnosti. Společnost může využít našich služeb externí personální ředitelky, ale zároveň si může vychovat také vlastního junior personalistu, který zabezpečí základní personální podporu firmy a roste spolu s ní. Takový personalista bývá většinou nedoceněnou investicí každého zaměstnavatele, která se vyplatí.

Pokud patříte mezi firmy, které nutně nepotřebují profesionální personální podporu minimálně 40 hodin týdně, pak můžete dát příležitost junior personalistovi. Osobě, která v tomto oboru není výrazně zkušená, ale má velký potenciál a chuť se učit novým věcem. S podporou naší Personální ředitelky se rychle naučí všemu, co potřebuje jako personalista umět v praxi. Ušetříte si tak řadu chyb a systém pokusů a omylů, který je přirozený, pokud se někdo něčemu novému učí. Váš junior personalista získá touto službou jedinečnou příležitost, naučit se personalistice přímo od profesionálky, která již řadu let působí ve vrcholovém managementu a zodpovídá za personální vedení společnosti. Ta ho naučí mnohem více, než by dokázali na jakémkoliv kurzu nebo ve škole.

Co získáte?

• pokud ještě nemáte vybraného vhodného kandidáta na pozici junior personalista, Personální ředitelka vám pomůže s jeho výběrem budˇ z řady vašich vlastních zaměstnanců nebo s klasickým externím výběrovým řízením na tuto pozici,
• připraví pracovní náplň pro pracovní pozici junior personalista, která bude odpovídat vašim aktuálním potřebám společnosti,
• provede základní revizi současného personálního stavu společnosti a nastaví základní personální procesy,
• seznámí junior personalistu se základními pracovněprávními předpisy,
• uvede jej do praxe pohovorů, školení a motivace zaměstnanců,
• předá mu řadu tipů a triků, například kde a jak inzerovat, které by získal jen letitou praxí v oboru.

K této službě je také možnost využít extra nabídku vzdálené pracovněprávní podpory vašeho junior personalisty. Personální ředitelka jej připraví v rámci služby na samostatnou činnost personalisty, ale zároveň mu zůstane odbornou podporou na telefonu v případě řešení složitějších personálních otázek z praxe.